Het netwerk Sincero brengt onder haar gezamenlijke naam diverse agrarische producten uit. Il tramonto heeft ervoor gekozen om de witte wijn, Marée, voor te dragen voor de Gondola d’Oro Award…
Touroperator Abaco Viaggi wint Gouden Gondola
In de categorie TURISM ging de il Tramonto Gondola d’Oro Award naar Abaco Viaggi, het familiebedrijf van oprichter Nevio Padovani.
Na het voorlezen van het juryrapport door Fabiola Tilatti, werd de zaal toegesproken door Mauro Bordin, voorzitter van het Parlement (Tweede Kamer) van Friulië. Hij benadrukte het belang van Abaco Viaggi als middelgrote werkgever in de regio. Giorgio Turcati, wethouder van de gemeente Codroipo, prees de familie Padovani die altijd bereid is hun grote presentatiezaal ter beschikking te stellen aan locale goede-doelen-acitviteiten. Verder een bedankwoordje van Nicola Locatelli, burgemeester van Camino al Tagliamento, het geboortedorp van de familie Padovani.

Motivatie van de jury:
Op 1 april van dit jaar opende TransAvia een directe vlucht tussen Triëst en Rotterdam. Daarmee is dit prachtige deel van Italië makkelijk bereisbaar voor het Nederlandstalige publiek, want in nog geen twee uur tijd reist men vanuit de Lage Landen naar de parel van Italië, Friuli Venezia Giulia.
Wordt de reistijd voor Nederlandstalige reizigers kleiner en wordt het voor hen aantrekkelijker om een vakantie te boeken in Friulië, het omgekeerde is eveneens het geval: Italianen zijn nu sneller in deze noordelijke landen. En een reisbureau dat al vele jaren Nederland dichterbij haalt voor de Italianen is Abaco Viaggi. Groepsreizen naar de Keukenhof, de grootste tulpentuin van 32 hectare met 7 miljoen bollen. Woonbootvakanties op de kanalen en rivieren in Nederland, fietsvakanties langs de bekende molenroutes. Denk ook aan de city-trips naar Amsterdam. Rotterdam, Groningen, Delft, Gouda, Brugge, Antwerpen, Brussel en Maastricht, steden met al hun indrukwekkende musea. Duizenden vinden via Abaco Viaggi een weg naar de Lage Landen, Nederland en België.
Door de jaren heen heeft Abaco Viaggi een hechte relatie opgebouwd met vele Nederlandse organisaties en heeft vele duizenden Italiaanse toeristen laten genieten van alle moois in Nederland en België.
Il Tramonto wil de inzet van Abaco Viaggi Touroperator met dankbaarheid belonen door de erkenning van de eretitel Gondola d’Oro Award in de categorie ‘TURISM’.







